يک لحظه

يا حق

اول سلام

خودم هم از نوشتن مجددم تعجب ميکنم . يه لحظه است که اومدم و کمتر از يه لحظه به ذهنم خطور کرد که بنويسم و نوشتم . دلم ميخواست بنويسم و دوباره اينجوری بشم همون حامد قبلی و رازستان رو دوباره به جمع اهل راز وارد کنم و تشنگی خودم رو هم برطرف کنم . دستم به نوشتن نميرفت ولی مثل اون موقع هايی که ميخواستم داستان بنويسم ، انگار يکی دستم رو گرفت و روی صفحه گيبورد به حرکت و تقلا واداشت و ناتوانيم در نوشتن هم مانع تند نوشتن و سريع تایپ کردنم نشد . البته اميدوارم خداوند اين رو مقدمه قرار بده برای نوشتن های مکرر آينده . البته اگر قدرت نوشتن در من امتداد پيدا کرد و به قول فلاسفه و اهل منطق : اگر مقتضيات موجود بود و مانع مفقود ! اونوقت باز هم مينويسم .

ميخوام بنويسم و باز هم از داستانهام اينجا يه چيزايی بگذارم . دعا کنيد که بتونم . البته تصميم گرفتم مثل قبل پرگويی نکنم : بلکه فقط يکی دو تا پاراگراف و دگر هيچ :

و يک نگاه

          تمام عشق شد

        سپس چکيد

                          و بعد . . .

             هيچ !

علی يارتون !

 

/ 31 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رمزستان

سلام...حامد عزيز...يه بار هم ازشعرای خوبت بنويس!چرا قلم بدست نمی گيری... چرا...

سارا

سلام............ بعد از اينهمه وقت.. ديگه تصميم نداريد بنويسيد؟

پريا

سلام داداش حامد .. زيارت قبول .. انشاءالله که توشه پری داشته باشی . و هميشه قلبت سرشاز از حق باشد . مطمئنم که دعا مون کردی و مطمئنم که قبول خواهد شد . هميشه موفق باشيد و سرفراز

سارا

سلام.... زيارت قبول.... ممنون که ياد ما هم بوديد .. دعا کنيد قسمت ما هم بشه... (ببخشيد دير اومدم نمی تونستم بيام وبلاگتون...راهم نمی داد)

.

سلام حاجی .خوبين؟ منم، نقطه! منم خوبم .خواستم بگم :بابا ای ول داريد ها!!! حيف که يک ساله که گرد و خاک نشسته به لاگتون .تار عنکبوتا رو می بينيد؟ يه کاری ، يه حرکتی ، يه نفسی ... .

سميه کرمی

سلام .منم همون نقطه هه!!! خوبين؟ اگر چه ديره اما هفته ی دفاع مقدس رو بهتون تبريک می گم و يه شعر زيبا: يک بار ديگر عشق را با خون نوشتند تعبير لبخند تو را گلگون نوشتند تا دست عشق از پيکر عاشق جدا شد با دست ليلا قصه ی مجنون نوشتند... وبلاگتون قشنگه و عکسهاش هم. یا علی .

سميه

يادم رفت! به آبجی سلام برسونيد! ممنون.

پریا

سلام .................................... (خودتون نقطه ها رو بخونيد ( . طاعاتتون مقبول حق

پريا

سلام .. مهم نبود .. شايد دلتنگی به داستانها و..