به نام خدا و . . . شروع دوباره

یا حق

بعد از نزدیک به ۸ ماه سلام ، بعد از نزدیک به ۸ ماه دوری از رازستان ، جایی که تنهاییهام رو باهاش پر میکردم اومدم تا باز سلام کنم و بگم اگر قسمت بشه میخوام باز هم بنویسم . میخوام بازهم توی رازستان با تمام همرازهای خودم همکلام و همسخن بشم و اونها رو مثل همیشه به همدلی و همقدمی بخونم . گرچه بعد از مدتها فاصله و دوری ، خیلیهاشون رازستان رو  و حامد رو فراموش کردند . و خیلی از اونها هم وبلاگهاشون رو رها کردند به امان خدا رفتند پی زندگی و هزار کار کوچیک و بزرگ دیگه .

البته خیلیهای دیگه هم به این جمع صمیمی و با صفا اضافه شدند مثل طه و دیگرانی که باید برم دیدنشون و بهشون خسته نباشید بگم . قصد دارم مثل گذشته بیشتر داستان بنویسم : داستانهای کوتاه و داستانک .

/ 6 نظر / 26 بازدید
حميد

بدينوسيله وبلاگ بزرگ جواهری در قصر را به شما معرفی می کنيم. خلاصه هر قسمت يک هفته قبل از تلويزیون همراه با تصاوير مربوطه٬ سانسوری های هر قسمت٬ کلی عکس از يانگوم و افسر مين جانگو و ...٬ مصاحبه و نقد و بررسی٬ تصاوير متحرک و کلی چيز ديگه در اين وبلاگ پيدا می شه. اگه دوست داشتيد می تونيد با ما همکاري هم بکنيد. اگر مايل بوديد در قسمت نظرات بيان کنيد تا در صورت داشتن شرايط لازم برای شما يوزر نيم و پسورد اختصاصی ارسال شود. ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ حميد-مدير وبلاگ جواهری در قصر ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

طه

سلام . شروع دوباره کارتون مبارک باشه از سر زدنتون به مدرسه ممنون با همه مشغله ای که داريد ...ادامه نوشتن همت خوبی است به شرطی که به مدرسه من درس جديد بديد!

طه

سلام عيد برشما و خانواده محترم مبارک در کلاس انتظار به روز هستم . موفق و در تاييد حق باشيد.

عشق تولد دوباره

سلامی به بوی خوش آشنایی: بعد از مدتها داشتم در خونه های سرک میکشیدم که ناغافل از خونه شما سد درآوردم فکر نمیکردم که خونه تکانی کرده باشید ولی وقتی صفحه باز شد/// بللللللهههههههههههههه نویسنده بزرگ دست به قلم شده .. آقا تبریک عرض میکنم .. ولی اگه خبری به ما هم میدادید حتمی با گل خدمت میرسیدیم خلاصه شروع دوباره را بهتون تبریک میگم امیدوارم این شروع دوباره شیرین تر و دلنشین تر از گذشته باشه.... در این ماه عزیز ما را از دعای خیر فراموش نکنید که بشدت محتاج دعا هستیم..... با بهترین ارزوها (....)

خموش

سلام! پس چی شد؟ به نام خداشو گفتی و ول کردی به امان خدا؟ منتظريم!

نگاه

سلام! خوشحالم از دیدنتون! من را که یادتون می آد؟